Poznaj Nas

Jakość

Drukujemy i wycinamy na nowoczesnych, profesjonalnych i ekologicznych maszynach, charakteryzujących się fotograficzną jakością i precyzyjnym cięciem.
Nasze produkty każdorazowo drobiazgowo sprawdzane są przez Dział Kontroli Jakości.

Doświadczenie

Mamy 30 lat doświadczenia w druku na tworzywach sztucznych. Jako PRINTSTOP z powodzeniem obsługujemy klientów w zakresie druku usługowego na rynku reklamowym. Równolegle jesteśmy cenionym producentem znaków bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej pod marką SIGNproject.

Pasja

Jesteśmy grupą profesjonalistów i pasjonatów z doświadczeniem w projektowaniu różnego typu nietypowych artykułów od A do Z, wg specjalnych potrzeb Klienta.

NaszA MISJA

Zmień pomysły w rzeczywistość

Potrzebujesz wyciąć nietypowy kształt ze sklejki, płyty lub folii samoprzylepnej?
Urządzasz wnętrze i potrzebujesz kafelków albo tapety z wzorem, którego nie można znaleźć w sklepie? Szukasz tanich, ale jednocześnie nietypowych gadżetów reklamowych? A może planujesz okleić witrynę sklepową, samochód lub zmienić wystrój swojego mieszkania i biura?
Dobrze trafiłeś!

Najnowsze realizacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua consectetur.

Usługi cięcia

Usługi cięcia Oferujemy bardzo szybkie cięcie nożem materiałów miękkich oraz sztywnych do grubości 1,5 mm na maszynie ZUND G3.…

Tabliczki orientacyjne

Wykonujemy różnego typu tabliczki, służące do oznaczania miejsc użyteczności publicznej, a także pomieszczeń w domu.

Naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe mogą być wykorzystywane zarówno jako nośnik reklamy lub informacji, jak też i ozdoba (np. pokoju dziecięcego).Wykonujemy je…

Newsletter

Podaj swój adres email, jeśli chcesz być na bieżąco